UMOWA - 100% GWARANCJA - BEZ PRZEDPŁAT - BEZ ZALICZEK - DARMOWE KONSULTACJE - MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY

UMOWA I WARUNKI GWARANCJI NA PIŚMIE.
NIE KUPUJ KOTA W WORKU!!!

MY NAJPIERW WYKONUJEMY USŁUGĘ,
A DOPIERO PO JEJ WYKONAIU ROZLICZAMY SIĘ Z KLIENTEM
.

Nasze biuro nie jest wirtualne - w każdej chwili możesz do nas przyjść i zobaczyć jak pracujemy.
WSZYSTKIE NASZE TEKSTY SĄ GWARANTOWANE RAPORTAMI Z SYSTEMU PLAGIAT.PL
100% BEZPIECZEŃSTWA.
MASZ PEWNOŚĆ, ŻE TEKST JEST W 100% ORYGINALNY I ŻE NIKT INNY Z NIEGO NIE KORZYSTA

Aby otrzymać wzór umowy i warunki gwarancji skontaktuj się z naszym
BIUREM OBSŁUGI KLIENTA - bok@pracemagisterskie-pomoc.pl lub wyślij prośbę o te dokumenty korzystająć z poniższego formulalarza


Zamów za darmo próbną pracę!

Nie kupuj kota w worku. Zanim złożysz zamówienie, możesz zamówić tekst próbny za darmo.

Tekst próbny (próbna praca)
  jest  krótki tekst (3-10 stron) w zadanym typie wzorcowej pracy z wybranej dziedziny. Chodzi o to, aby pokazać jak wyglądają nasze prace w przekroju poszczególnych dziedzin - jak wygląda styl, przypisy, język, jakim posługują się redaktorzy, bibliografia itp. Wychodzimy z założenia, że klient ma prawo zobaczyć, za co płaci.

Tekst próbny ma wyłacznie charakter poglądowy, jak wyglądają prace w danej dziedzinie. Nie jest zatem pracą napisaną na temat narzuony przez Klienta, a jedynie pracą z danej dziedziny.  Pisanie tekstów naukowych jest dość kosztowne i czasochłonne, dlatego teksty próbne nie są pisane od podstaw na każde zapytanie Klienta. Pochodzą one z bazy wcześniej opracowanych przez nas tekstów wykorzystywanych w celach marketingowych (nie jest to realizacja pracy wykonana dla innego klienta - takie realizacje nie są udostępniane internetowo, ani nigdzie indziej publikowane ze względu na ochronę interesów naszych Klientów).


Teksty próbne są chronione prawem autorskim oraz przez system Plagiat.pl, tak więc wykorzystywanie ich jako darmowych zadań domowych mija się z celem.

Akceptuję powyższe zasady i chcę zamówić za darmo  tekst próbny:
Copyright Pracemagisterskie-pomoc.pl. 2000-2015
Działamy tylko legalnie i tego samego wymagamy od naszych  Klientów  - wykonane przez nas opracowania  mogą być wykorzystane tylko w sposób nienaruszający przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych   oraz Art.272 K.K. i 273 K.K.