UMOWA - 100% GWARANCJA - BEZ PRZEDPŁAT - BEZ ZALICZEK - DARMOWE KONSULTACJE - MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY
Zatrudniamy specjalistów z 34 najpopularniejszych kierunków studiów.  Większość naszych pracowników naukowych ukończyła studia doktoranckie i szczyci się bogatym doświadczeniem w pracy jako promotorzy prac dyplomowych oraz redaktorzy  i recenzenci publikacji naukowych.

Doświadczony w pracy ze studentami  promotor prac, który redaguje tekst, daje gwarancję najwyższej jakości. Ponadto prowadzimy dwustopniowy system sprawdzania tekstów. Zanim wzorcowa praca trafi do Klienta, jest ona sprawdzana przez innego redaktora, nie będącego jej autorem. Pozwala to wyeliminować ewentualne literówki i inne niedociągnięcia przed ostatecznym wysłaniem efektów pracy Klientowi. Dzięki takiemu systemowi prace praktycznie nie wracają z poprawkami, a to umożliwia ich darmowe wprowadzanie u tych klientów, którzy jednak chcieliby coś zmienić.

Nie bez znaczenia dla jakości pracy jest też system motywacji pracowników. Oprócz promowania zatrudnienia na wiele lat (dzięki temu są to sprawdzeni ludzie, którym zarówno właścieciele serwisu jak i klienci moga zaufać), stosujemy też pozawynagorodzeniowe motywatory materialne i niematerialne.  Ponadto prowadzimy rankingi wyników. Na podstawie informacji od naszych klientów jesteśmy w stanie monitorować wyniki pracy naszych pracowników naukowych. Każdy z naszych pracowników ma na swoim koncie od kilkunastu do kilkuset tekstów naukowych. Prosimy naszych klientów, aby po obronie poinformowali nas o otrzymanej ocenie. Jak dotąd były one bardzo dobre. Średnia z ostatniego roku to aż 4,98*!
Copyright Pracemagisterskie-pomoc.pl. 2000-2015
Działamy tylko legalnie i tego samego wymagamy od naszych  Klientów  - wykonane przez nas opracowania  mogą być wykorzystane tylko w sposób nienaruszający przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych   oraz Art.272 K.K. i 273 K.K.